نظافت منازل و ادارات

شرکت سبز کاشانه، دارای مجوزهای لازم از مراجع قانونی بوده و دارای سابقه کار درخشان در حوزه نظافت منزل و نظافت محل کار توسط نظافتچیان خانم و نظافتچیان آقا بوده است.
یکی از نکات مهمی که باید به همشهریان عزیز یادآور شد این است که فقط از شرکت های خدماتی نظافتی درخواست نظافتچی زن یا نظافتچی مرد کنید که حتما دارای جواز کار و همچنین دارای سابقه در این صنف باشند.

 

 

 

خدمات نظافت منزل

خدماتی که شرکت سبز کاشانه می تواند به شما در حوزه نظافت منزل ارائه کند موارد زیر می باشد.

شست وشوی درب ها و پنجره ها – شست و شوی حمام و سرویس بهداشتی – مرتب کردن و گرد گیری وسایل داخل منزل شامل بوفه ها، کابینت ها و … – نظافت لوستر – شست و شوی ظروف و تمامی کارهایی که خانمهای خانه دار آن ها را انجام می دهند.

یکی دیگر از نکات لازم بذکر این است که بعضی از هموطنان ما در هنگام نظافت خانه به بیشتر از ۸ ساعت کار احتیاج دارند و از نظافتچی می خواهند بدون اینکه به شرکت اطلاع دهد در خانه مانده و خدمات نظافتی خانه را انجام دهند، باید در نظر داشته باشید پس از اتمام ۸ ساعت کار اتفاق برای وسایل منزل یا نظافتچی پیش بیاید، شرکت به هیچ عنوان مسوولیتش را قبول نمی‌کند.

نظافتچیان خانم یا نظافتچیان آقا در ساعت هایی که منزل شما بوده و خدمات نظافت منزل را انجام می دهند ۳۰ دقیقه تنها زمان برای ناهار دارند و در دیگر ساعات باید مشغول بکار باشند.

اگر در ابتدای حضور نظافتچی زن یا نظافتچی مرد در منزل شما حس کردید که از نظافتچی خود راضی نیستید، می‌توانید با شرکت تماس گرفته و تقاضای نظافتچی دیگری نمایید.

در صورتی که نظافتچی از شما درخواست نماید که بدون حضور شرکت و مستقیما با شما کار نماید، باید این نکته را در نظر بگیرید که در اینصورت هیچ تعهدی بر شرکت نخواهد بود و احتمال بروز هرگونه مشکل از جمله مفقودی اشیا یا صدمه به وسایل منزل بسیار زیاد خواهد بود.